Atlantik Halı

Atlantik Halı
Referanslar

http://manavconsultants.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1545159177.8467690944671630859375 Çataloğlu Pazarlama, uzun süredir kullandığı Netsis Fusion Standart yazılımının yeni dönemde firma isteklerine ve beklentilere cevap verememesinden dolayı yeni bir yazılım arayışına girmiştir. Yapılan analizler sonucunda firma taleplerine yönelik sunumlar yapılmıştır. Tiger2 ve Pronic Yazılım?ın kendi geliştirdiği Pro-BWM ürünü firmaya tanıtılmıştır. Yapılan anlaşma çerçevesinde Tiger2 ve Pro-BWM ürünleri firma ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde uyarlanmıştır. Firmaya siparişten sevkiyata kadar olan aşamalarda El-Terminalleri ve barkod ile desteklenmiş Tiger2 ile tam entegre bir sistem kurulmuştur. Netsiste üç aylık birikmiş olan datanın aktarımı ile bütün sistem bir buçuk ay gibi kısa bir sürede devreye alınmıştır. Sistem devreye alındıktan sonra, bir ay kadar süren test ve raporlama çalışmaları da yapılıp bütün proje adımları tamamlanmıştır.aSatış (İç ve Dış Ticaret)

Ambien Online Web tabanlı sipariş yönetimi

Satın Alma (İç ve Dış Ticaret)

İnsan Kaynakları ve Bordro

Can I Buy Zolpidem Online Malzeme Yönetimi (Ürün konfigürasyonu)

http://goldenmailer.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://goldenmailer.com/keep-your-employees-involved-part-8/ Mali İşler (Muhasebe, Cari Hesap, Sabit Kıymetler)

http://akiosfishingtackle.com/Products/SLineSeries/SLine656CS/tabid/2103/CategoryID/270/List/0/catpageindex/3/Level/a/Default.aspx?SortField=ProductName,ProductName Depo Yönetimi (Barkod otomasyonu)

http://mightymarketinggroup.co.uk/wp-content/plugins/wp-symposium/server/php/LYBhvEEpUCihVP.php Finans Yönetimi (Nakit Akışı)

http://gravitasmethod.com/index.php/jsp/adj/29362/afka/ Üretim Planlama

Buy Zolpidem Tartrate Online Üretim (Üretimin Gerçekleşmesi)

Real Ambien Online Kurumsal Değerlendirme ve Yönetim Raporlaması

Konsolidasyon