http://orange-eyewear.co.uk/product-category/contessa/page/2/?product_count=70  

http://livinginnovations.com/employment-opportunities-portal//livinginnovations.com/employment-opportunities-portal/?position=coordinator İlk Defterler İçin Son Tarih

 

Değerli müşterilerimiz,

02 Mayıs 2016 günü sonuna kadar oluşturulması ve imzalanması gereken e-Defterlerin oluşturulma ve imzalanma süresi ile aynı sürede Gelir İdaresi Başkanlığı Bilgi İşlem Sistemine yüklenmesi gereken “Elektronik Defter Beratları”nın yüklenme süresi Ambien Buy Online Overnight 31 Mayıs 2016 Salı günü sonuna kadar uzatılmıştır.

http://akiosfishingtackle.com/products/VittesseSeries/757LSi/tabid/2256/CategoryID/311/List/0/Level/a/ProductID/1051/Default.aspx?SortField=ProductName,ProductName Deftere ait dosyalar muhasebe fişlerine istinaden oluştuğu için muhasebeleştirme yaparken parametrelerde düzenleme yapmanız gerekiyor.

Brand Ambien Online -Muhasebeleştirme şekli birebir seçilerek her fiş için bir mahsup fişi oluşturulması sağlanmalı. Birebir değilde haftalık aylık gibi seçenekleri kullanmak istiyorsanız, satır birleştirme parametresine hayır seçmeniz gerekiyor.

http://goldenmailer.com/tag/facebook-for-b2b-businesses/feed/ Bu parametreler  oluşan mahsup fişinin içinde F9 ‘Belge Detayı’na geldiğinizde ilgili alanların doğru olarak doldurulmasını sağlamaktadır. Belge detayı boş olan fişler hataya düştüğü için deftere ait dosyaların oluşturulmasına izin vermemektedir.

İşlemlerinizi tamamladığınızda bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.