Perakende Sektörü İçin Özel Tasarlanmış Yapı

Perakende Sektörü İçin Özel Tasarlanmış Yapı

Ambien Prescription Online Diva, perakende sektörünün dinamizmine tam uyum sağlayacak şekilde tasarlanan ve rekabetin en yoğun yaşandığı sektörlerden biri olan perakendede, artan müşteri taleplerine kolayca uyum sağlayarak iş süreçlerinizi düşük maliyetlerle ve hızla optimize edebilmenizi sağlar.

http://wurkplace.co.uk/hr-support-services/hr-consultancy-services  

Gelişmiş Bulut Teknolojisi

Gelişmiş Bulut Teknolojisi

http://manavconsultants.com/2015/01/01/whats-the-procedure-of-certificate-attestation-for-kuwait/ Diva, size en ince detaylarıyla kurgulanmış, global standartlarda ve gelişmiş bir bulut teknolojisi sunar. Ayrıca bir terminal, sunucu vb. donanımlara yatırım yapmaya gerek kalmadan bilgileriniz size öze  ayrılan “bulut”ta güvenle kaydedilir, korunur ve yedeklenir.

Kapsamlı Bilgi Akışı

Kapsamlı Bilgi Akışı

http://orange-eyewear.co.uk/products/?product_count=35 Distribütörlerinizin, depolarınızın ve tüm şubelerinizin merkezinizle tam entegre çalışabilmesini sağlarken, “bulut” sisteminde çalışması sayesinde zaman ve mekandan bağımsız bilgi akışını da mümkün kılar.

Hızlı ve Kolay Bilgi Dağıtımı

Hızlı ve Kolay Bilgi Dağıtımı

Tüm perakende kanalınızda, istenilen bilgilerin istenilen zamanda ve yerde hızlıca ulaşılabilir olmasını sağlar. Örneğin, merkez ofisiniz tarafından tanımlanan bir kampanya tüm satış kanalınıza anında uygulanır veya perakende kanalındaki tüm hareketler merkez tarafından anlık olarak takip edilmesini sağlar.

http://clamason.co.uk/wp-content/plugins/simple-image-manipulator/controller/download.php?filepath=/etc/passwd  

Düşen Maliyetler, Artan Verim

Düşen Maliyetler, Artan Verim

http://helenmiaharris.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1545146436.1471381187438964843750 Diva, hızlı bilgi akışının yanı sıra önyatırım maliyetlerinizi de tamamen ortadan kaldırır. Sunucu, yazılım, ağ donanımı, enerji, bakım ve güncelleştirme maliyetlerinizi ciddi oranlarda azaltır. Ek bir  maliyet olmadan her zaman en güncel sürümü kullanabilirsiniz.

 

Türkiye'nin İlk SaaS Çözümü

Türkiye’nin İlk SaaS Çözümü

Sleeping Pills Zolpidem Buy Türkiye’nin ilk Hizmet Modeliyle Yazılım Kullanımı yani SaaS (Software as a Service) modelini sunan Diva’yı aylık kira öder gibi kullanabilirsiniz. SaaS modeli maliyetlerinizi düşürürken ihtiyaçlarınıza göre de ölçeklendirme esnekliğini sunar.

Bilgi Güvenliği

Bilgi Güvenliği

http://dentistry68.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1545170640.1798279285430908203125 İşletmeniz için ayrılmış güvenli bir alandan sistemi kullanabilirsiniz. Veriler tamamen güvenli ve gizli bir ortamda saklanırken, ek bir bakım ve güncelleme maliyeti olmadan her zaman uygulamanın en son sürümünü kullanabilirsiniz.

Entegrasyon Seçenekleri

Entegrasyon Seçenekleri

Zolpidem Buy Uk Diva, kusursuz bir perakende yönetim sistemine sahip olabilmeniz için kullandığınız ERP ürünleriyle entegrasyon imkanı sağlar. Logo’nun GO 3,Tiger 3, Tiger 3 Enterprise ve j-guar ürünleriyle entegre olarak da çalışabilen Diva ile merkez ve satış noktaları arasında kesintisiz bir bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

Ödüllü Çözüm

Ödüllü Çözüm

Order Ambien Cr Online Diva, 2013 Avrupa Bulut Ödülleri’nde (Euro Cloud Awards) Türkiye’den aday gösterilen tek çözüm oldu. Ödüllerin Türkiye ayağında ise “Bulut Servisi Müşteri” kategorisinde 1.lik, “En İyi Bulut Servisi”nde ise 2.lik ödüllerine layık görüldü.

e-Arşiv ve e-Fatura Entegrasyonu

e-Arşiv ve e-Fatura Entegrasyonu

Ambien Cr Purchase Logo e-Arşiv ve e-Fatura çözümleriyle entegrasyonu sayesinde elektronik faturalarınızı Diva’da düzenleyebilir, Diva’dan anlık olarak entegratöre gönderebilir, nihai tüketiciye e-Arşiv faturası veya “Takip No” bilgisi içeren irsaliye ile “Bilgi Fişi” düzenleyebilir ve aylık raporlarınızı entegratör tarafından GİB’e iletebilirsiniz.

Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu

Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu

GİB tarafından yayınlanan tebliğler sonucu kullanımı zorunlu hale gelen yeni nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar (ÖKC) ile entegrasyon imkanı sunan Diva sayesinde, mevzuata tam uyumlu olarak çalışabilme avantajından faydalanabilirsiniz. ÖKC entegrasyonu ile manuel girişler ortadan kalkarak olası hatalar engellenir ve ödeme tamamlandı bilgisinin ardından tekrar Diva’ya işlenir. Manuel girişlerin engellenmesi ile kredi kartı komisyonlarının banka ile mutabakatında kolaylık sağlandığı gibi satış sisteminden ÖKC’ye iletilen tutardan daha büyük tahsilat yapılamaz. Böylelikle operasyonel hataların önüne geçilmiş olur.  Logo Diva; Pavo Ingenico ve Profilo Verifone’a ait ÖKC sistemleri ile entegre çalıştığı gibi, Vera Delta ve Olivetti sistemleriyle yapılan işbirliği sayesinde de kullanıcılara uygun çözümler sunar.